Showing all 5 results

Avene Cleanance

2000 L

Për të eliminuar imperfeksionet e lëkurës, është e nevojshme të ndiqni zakone të mira!

 

Bioderma Sensibio H2O

2500 L
Sensibio H2O- i pari ujë micelar në botë

Pastron lëkurën nga make up-i, papastërtitë dhe radikalet e lira.

 

Liftactiv Fresh Shot Serum

4900 L

Eshte nje nga formulimet e reja, me te fuqishme e cila kombinon 15% Vitamine C te paster dhe Acid Hialuronik me origjine natyrore, per nje lekure me te shndritshme dhe me elastike ne vetem 10 dite!

 

Vichy Idelia

4400 L

E dini se gjate nates, nderkohe qe ju flini, lekura vazhdon te jete aktive dhe funksionon duke riparuar demet e shkaktuara gjate dites nga faktoret e ndryshem te jashtem?

Por mbi te gjitha a e dini se lekura ka fuqine me te madhe te rigjenerimit te vetes se saj, gjate oreve te nates?

Pra eshte shume e rendesishme, aplikimi i nje kremi te pershtatshem qe te nxise rigjenerimin qelizor dhe gjithashtu riparimin e qelizave!