Showing the single result

Liftactiv Fresh Shot Serum

4900 L

Eshte nje nga formulimet e reja, me te fuqishme e cila kombinon 15% Vitamine C te paster dhe Acid Hialuronik me origjine natyrore, per nje lekure me te shndritshme dhe me elastike ne vetem 10 dite!