Liftactiv Fresh Shot Serum

4900 L

Eshte nje nga formulimet e reja, me te fuqishme e cila kombinon 15% Vitamine C te paster dhe Acid Hialuronik me origjine natyrore, per nje lekure me te shndritshme dhe me elastike ne vetem 10 dite!

 

Categories: ,

Description

I formuluar me vetem 11 perberes, pa parfum dhe pa parabene!

Aplikojeni cdo nate ne fytyre te paster, duke e masazhuar me levizje te lehta rrethore! Pasi serumi te jete perthithur mire, mund te aplikoni hidratuesin tuaj.

E rendesishme eshte qe mos te harrohet aplikimi i nje kremi me faktor mbrojtes ne mengjes!