Vichy Idelia

4400 L

E dini se gjate nates, nderkohe qe ju flini, lekura vazhdon te jete aktive dhe funksionon duke riparuar demet e shkaktuara gjate dites nga faktoret e ndryshem te jashtem?

Por mbi te gjitha a e dini se lekura ka fuqine me te madhe te rigjenerimit te vetes se saj, gjate oreve te nates?

Pra eshte shume e rendesishme, aplikimi i nje kremi te pershtatshem qe te nxise rigjenerimin qelizor dhe gjithashtu riparimin e qelizave!

 

Description

Idealia night cream eshte specifikisht i formuluar per ti dhene lekures tuaj nje pamje me te clodhur ne mengjes, edhe nese nuk ndiheni plotesisht te clodhur

Ne permbajtje ka:

  • Acid Hialuronik – hidraton lekuren ne thellesi
  • ️Kafeine – antioksidues me veti antiinflamatore per nje pamje me te clodhur
  • Vitamine B3 – forcon barrieren e lekures dhe redukton vijat e dukshme te rrudhave
  • Aplikojeni ne darke , pasi keni pastruar fytyren, duke e masazhuar lehtesisht, per nje perthithje sa me te mire dhe flini te qete!